Konsole

5 Insane Things You Can Buy With Bitcoins In 2020

Rzeczy do kupienia z Bitcoinem
Nie ma nic, czego Bitcoin nie mógłby kupić. Potrzebujesz do tego odpowiedniego wdrożenia. Bitcoin jest na rynku już od dłuższego czasu. We wczesnych latach nikt nie wierzył, że Bitcoin odniósłby taki sukces. Ludzie, którzy zainwestowali pieniądze w Bitcoin Up w pierwszych latach jego istnienia, są w większości milionerami.

Reklama

Po tym, jak od początku nie zrobił dobrego wrażenia, bitcoin ma rajdy wśród branż w kilku branżach. Ten rajd sprawił, że krypto waluta stała się tym, czym jest teraz.

Patrząc na pierwszy zakup dokonany przez 10.000 Bitcoinów, aby kupić dwie duże pizze o wartości 30 dolarów, z pewnością zaszliśmy daleko.

Więc, jaka jest dzisiaj ocena rynkowa Bitcoin’a? Co możemy kupić z Bitcoinsami? Rzućmy okiem.

Rzeczy, które można kupić za pomocą Bitcoinsów

Cena bitcoin jest bardzo zmienna i zmienia się w każdej sekundzie. Dlatego bardzo trudne staje się znalezienie tego, co można kupić za pomocą 1 Bitcoin. W tej sekcji, przejdę przez niektóre z rzeczy, które mogę zrobić z jednym Bitcoin.

1. Złoto
Po rozpowszechnieniu się COVID 19, gospodarka światowa nabrała sporego tempa. W ciągu ostatnich kilku miesięcy gospodarka światowa odnotowała gwałtowny spadek. Nawet cena Bitcoinu osiągnęła najniższą ocenę cenową roku na poziomie 3500 dolarów.

Jednakże, władze podjęły pewne surowe środki w celu kontroli COVID 19, a rząd zezwolił na prowadzenie działalności gospodarczej. Zaczął stymulować gospodarkę.

Cena Bitcoinu przekroczyła 11000 dolarów. Jeśli chcę dziś kupić złoto z jednym Bitcoinem, to z łatwością mogę sobie pozwolić na zakup 6,5 uncji złota z jednym Bitcoinem.

2. Ethereum
Co zrobić, jeśli chcesz przekonwertować swój jeden bitcoin do innych kryptokur walut? Ile różnych tokenów kryptograficznych można uzyskać z jednym bitcoin? Dowiedzmy się.

Istnieje ponad 2000 walut kryptograficznych na świecie. Wśród nich, Bitowa moneta jest najbardziej popularny i ma najwyższą ocenę ceny. Istnieją jednak również inne waluty kryptograficzne, które są uważane za alternatywę dla bitcoinów.

Są to na przykład monety Ethereum, ripple, lite, itp. Gdzie jeden Bitcoin będzie odpowiednikiem 42,2 ETH, 30132,8 XRP, 206,6 LTC, odpowiednio.

3. Najtańszy lot
Podróżowanie za granicę może być dość kosztowne, zwłaszcza gdy podróżuje się jednymi z najbardziej luksusowych linii lotniczych. Obecnie dokładna ocena ceny jednego Bitcoina wynosi 11697,8 dolarów. Oznacza to, że nie mogę skorzystać z najdroższego lotu w dniu dzisiejszym (Los Angeles do Dubaju, Emirates Airline). Mogę jednak odbyć niedrogi, a jednocześnie luksusowy lot z Nowego Jorku do Singapuru za pośrednictwem singapurskich linii lotniczych. Aktualna cena biletu lotniczego wynosi około 14000 dolarów.

4. Apple iPhone 11 pro
Podekscytowanie zakupem Apple iPhone’a 11 pro to inne uczucie. Ale to uczucie może karta do następnego poziomu z trwającej sprzedaży na Amazonii. Tak, słyszałeś mnie poprawnie, dziś jest sprzedaż na Amazon, gdzie można uzyskać ekscytującą ofertę na niektórych iPhone’ach.

Aktualna cena iPhone’a 11 Pro wynosi $999. Oznacza to, że można kupić jedenaście iPhone’ów 11 Pro od jednego Bitcoina. Czyż to nie jest niesamowite.

5. Burgery
Bitcoin przeszedł długą drogę od kiedy został użyty do pierwszego oficjalnego zakupu dwóch dużych pizz z 10000 Bitcoins (30 dolarów). Człowieku, to o wiele za dużo. Gdybym zatrzymał te 10000 Bitcoinsów, byłbym teraz milionerem (117 milionów dolarów).

Ale co jeśli chcę kupić hamburgera MacDonald’a w rozmiarze king size, to ile mógłbym dziś kupić? Obecnie cena king-size burgera wynosi 5,29$. Gdybym miał kupić burgera wielkości królewskiej o wartości 1 Bitcoin, łączna liczba burgerów, które miałbym teraz wynosiłaby 2211. To po prostu za dużo.